Готовятся к печати

«Мартін Лютер» — Симонетта Карр

П’ятсот років тому монах на ім’я Мартін Лютер написав 95 тез, сподіваючись започаткувати цим документом теологічну дискусію щодо теми гріха і покаяння в німецькому Віттенберзькому університеті. У цій книжці авторка захопливо розповідає історію творця європейської Реформації: як він шукав мир із Богом, як усе своє життя боровся за Божу істину, як провадив своє сімейне життя.

У цій книжці для дітей Симонетта Карр розповідає переконливу історію батька протестантської Реформації, описуючи його прагнення до миру з Богом, героїчне відстоювання Божої істини протягом усього життя, а також його сімейне життя та численні досягнення. Найвищим досягненням цього реформатора, за її словами, «був його безкомпромісний наголос на щедро дарованій нам обіцянці Євангелії».

 

«Августин Гіппонський» — Симонетта Карр

Августин Гіппонський — один із найвпливовіших діячів в історії Церкви. Утім скільки людей знають його біографію?
У цій книжці Симонетта Карр знайомить юних читачів із життям і служінням Августина, описує його духовні пошуки й наголошує на тому, як високо він цінував Біблію та істину. Авторка драматично змальовує ті важкі, неспокійні часи під час падіння Римської імперії, коли жив Августин, а також його гострі дискусії з лжевчителями. Ця яскраво проілюстрована книжка написана простою мовою й наповнена цікавими фактами. Вона створена для юних читачів, але безперечно захопить увагу всіх членів сім’ї.

 

«Чему радуется Бог?» — Джон Пайпер

Эта книга не о нас. Она о Том, для Кого мы были созданы – о Самом Боге. В данном богословском шедевре Джон Пайпер раскрывает библейские тексты, которые помогут нам понять и насладиться ответом на вопрос: «Как то, чему радуется Бог, раскрывает Его сущность?». И тогда мы с удовольствием сможем напиться из единственного колодца живой воды. Это дополненное издание включает также вопросы для самостоятельного изучения или для обсуждения в малых группах.